Roman & Hikaye

Josh Malerman Kafes

Josh Malerman Kafes Pdf İndir, bu zamana kadar almış olduğu pek çok ödül ile kitap severlerin favorisi olmuştur. Roman & Hikaye kategorisinde yer alan bu eseri gerilim ve korku türünde yazılmıştır. Kitabın sayfa sayısı 336’dır. Geçtiğimiz zamanlarda This Is Horror tarafından en iyi roman ödülünün sahibi olmuştur. Aynı zamanda Michigan Notable’den Book Ödülü, Bram Stoker tarafından en iyi ilk roman finalisti olmuştur. Elbette ki kitabın aldığı ödüller sadece bunlarla da sınırlı değildir. Goodreads tarafından en iyi korku romanı seçilmiştir. Bu kitabı okurken duygularınızla asla başa çıkamayacaksınız.

Kitap hakkında adı herkes tarafından bilinen ve de duyulan yazar Kirkus Reviews “Tüyler ürperten bir ilk kitap. Malerman okuyucuyu soğukkanlı ve acımasız anlatımıyla diken üstünde tutuyor. Hitchcock’un Kuşlar’ı, Stephen King’in en iyi işleri ve Jonathan Caroll’la karşılaştırılmayı hak eden sarsıcı bir macera.” sözlerini sarf etmiştir. Kitabın şu andaki satış fiyatı 18 TL’dir. Kitap 2014 yılının en çok ses getiren kitabı olarak bilinmektedir. Josh Malerman Kafes E-Kitap İndir ve EPub İndir, uzun süredir kitap severler tarafından merakla beklenmektedir. Şimdi sitemizden bu eser hakkındaki her türlü bilgiyi temin edebilirsiniz.

Kitabın arka kapak yazısında ise şu kelimeler yer almaktadır. “Dışarıda bir şey var… Görülmemesi gereken korkunç bir şey… Ona atılan bir bakış kişiyi ölümcül bir deliliğe sürüklüyor. Ne olduğunu ve nereden geldiğini ise kimse bilmiyor. Malorie ve iki çocuğu, olayların başlangıcından beş yıl sonra hayatta kalmayı beceren bir avuç insan arasındaydı. Nehrin kenarındaki terk edilmiş bir evde çocuklarıyla yaşayan Malorie, ailesinin güvende olabileceği bir yere gitmenin hayalini kuruyordu. Fakat onları bekleyen yolculuk tehlikelerle doluydu. Tek bir yanlış hamle ölümlerine yol açabilirdi. Ve onları takip eden bir şey vardı. Bu bilinmeyene doğru gözbağının karanlığında yaptığı yolculukta Malorie sık sık geçmişi hatırlıyordu. Bilinmez tehlikenin karşısında bir araya gelerek hayatta kalmaya çalışan, kendisini de aralarına kabul ederek onu da kurtaran ev arkadaşları teker teker aklına geliyordu: Bir zamanlar yabancı olan bir grup insanın birer birer kapısını çaldığı evde kurdukları ortak hayat… Ancak sağ kalan ve kapılarını çalan insanlar arttıkça ortaya yüzleşmeleri gereken bir soru çıkmıştı: Herkesin aniden delirdiği bir dünyada kime güvenilebilirdi?”

Bir önceki Halikarnas Balıkçısı Anadolu Tanrıları makalemizi okumanızı öneriyoruz.


1 Yorum

  1. Gülçin Reply

    Josh Malerman Kafes eserini pdf ile indirmeyi nihayet başardım. Nacizane arkadaşlarıma bir önerim olacak. Eseri kesinlikle boş bir kafayla okumalısınız. Çünkü olaylar olayların üstüne geldiği için hikaye esnasında kopukluk söz konusu olabilir. Bunun haricinde gerçekten okunması gereken bir kitap olduğunu düşünüyoruz. Yazar her zaman olduğu gibi yine tarzını konuşturmuş. Ayrıca ekitap şeklinde indirme alternatifiniz için sizlere minnettarım, çünkü uzun süredir okumak için bekliyordum.

Kitaba Yorum Yaz