Roman & Hikaye

Anna Todd After 4 / Mutluluk Pdf İndir

Hayatı güçlükler içinde geçen iki insanın yürekleri yakan hikayesi… Anna Todd After 4 Mutluluk eserini pdf olanaklarından faydalanarak indirebilirsiniz. Hayat mücadelesi bazıları için o kadar zorludur ki… Onu alt üst edebilmek için sanıldığından çok daha güçlü olunması gerekir. İnsanların başına gelen her şeyin belirli bir anlamı vardır. Bu anlam arayışı belki de geleceğe dair mesajlar barındırmaktadır. Okurken büyük keyif alacağınız bu romanı bir an önce temin etmenizi tavsiye ederiz.
Not: Bu kitap haricinde okumak istediğiniz ancak sitemizde bulamadığınız çeşitli romanların e kitap, pdf ve epub dosyalarına ulaşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu eseri çok seveceksiniz.

After 4 / Mutluluk Arka Kapak Yazısı

TESSA İLE HARDIN TÜM ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELMİŞKEN AŞK MASALLARI KÖTÜ SONLA MI BİTECEK? Hayat Tessa ile Hardin için güçlüklerle doluydu ancak karşılaştıkları her zorluk tutkulu aşklarını daha da güçlendirdi. Ne var ki geçmişin sırları açığa çıktığında Hardin aşılmaz duvarlarının ardına sığınır, Tessa’nın hayatında ise bambaşka bir trajedi baş gösterir. Artık Hardin’le tanıştığı zamanki o sevimli, sempatik ve iyi kız değildir; tıpkı âşık olduğu Hardin’in artık zalim ve kaprisli olmadığı gibi. Tessa, Hardin’in biriken öfkesinin farkındadır ve duygu patlaması yaşadığında onu sakinleştirebilecek tek kişinin kendisi olduğunu bilir. Hardin’in ona ihtiyacı vardır.Fakat geçmişin sırları gün ışığına çıktıkça Hardin’in karamsarlığı da büyür ve hayatındaki herkesle birlikte Tessa’yı da kendinden uzaklaştırır. Tessa bu kez kendini feda etmeden onu kurtaramayacağının farkında olsa da hemen pes etmez. Peki, Tessa kimin için savaşmaktadır? Hardin için mi yoksa kendisi için mi? 1 MİLYARDAN FAZLA OKURA ULAŞTI11 MİLYON BEĞENİ ALDI6 MİLYON YORUM YAPILDI Onu seviyordum; Tanrı biliyordu ya bu adamı seviyordum. Onca ayrılığın, onca kargaşanın içinden ruhuma süzülmüş ve oraya hiç unutamayacağım şekilde izini bırakmıştı. İstesem de unutamazdım; zaten becerememiştim. Hayatıma devam edebilmek için günlerce uğraşmış, zihnimi ondan uzak tutmak uğruna kendimi meşgul etmeye çalışmıştım.Elbette işe yaramamış ve onu hiçbir zaman aklımdan çıkaramamıştım. Artık işleri kendimizce yoluna koymayı kabul ettiğim için sonunda her şeyin düzeleceğini hissediyordum. Bir zamanlar hayal ettiğim gibi bir çift olabilirdik. “Seni her zaman seveceğimi bilmen gerekirdi. Sen beni… ben yapıyorsun, Tessa ve bunu asla unutmayacağım,” demişti.


3 Yorum

  1. efsunclk Reply

    after gerçekten çok güzel bir kitap herkesin okumasını öneriyorum

Kitaba Yorum Yaz